22. maj 2018

”Ingenting at kede sig til!”

Gør som KS'erne i København: Deltag i KS-DAGEN og få en masse med hjem. Du kan nå at få en af de sidste pladser til KS-DAGEN 2018 - Aarhus.


”Gode pointer jeg kan tage med hjem og bruge med det samme.”
“At en dårlig video er bedre end er godt billede”
”Viden om fremtidige digitale trends”
”Lær at gå i dybden med målgruppen”
”Røde kors dialogen, YouTube Blogger, Generel indsigt i digitale medier, lyst til at dykke mere ned i det!”

Det er et lille udpluk af de mange positive svar vores medlemmer har givet, når de blev spurgt hvad der var deres største udbytte fra KS-DAGEN 2018 - KBH. Arrangementet løb af staben i Mogens Dahl Koncertsal på Islands Brygge i København, hvor 130 glade medlemmer deltog i  en dag fyldt med indspark om alt fra Facebook og Twitter til stemmegenkendelse og robotter. Og så sluttede dagen da også med solskin, hvidvin og netværk. Se stemningsbilleder fra dagen.

Du kan nå at få en af de sidste pladser til KS-DAGEN 2018 - Aarhus, og læse mere om programmet, på vores hjemmeside.

Edit page